Łóżko domek dla dziecka

Łóżko domek dla dziecka

Łóżko domek dla dziecka, to rzecz, o której marzyliśmy wszyscy, kiedy byliśmy mali. Własny kąt do zabaw, swojej prywatnej przestrzeni, miejsce, w którym możemy zaszyć się z książką lub ulubioną maskotką. Czy nie chcieliśmy mieć miejsca, w którym moglibyśmy poczuć się bezpiecznie, trzymać swoje tajemnice, wypłakać się, wyciszyć bądź pofantazjować?

Dziecięca wyobraźnia i pomysłowość nie mają granic, a Ty możesz im dać to, czego potrzebują, jednocześnie dbając o ich komfort i bezpieczeństwo. Łóżko domek dla dziecka będzie doskonałym wyborem, jeśli Twoja pociecha lubi się czasem zaszyć i odpocząć w spokoju po codziennej dawce wrażeń. To niewielki zakątek, który dla dziecka może stać się ogromnym światem.

Łóżka, jakie znajdziesz w naszej ofercie, są w wielu wariantach i kolorach, jednak wszystkie zaprojektowane są z dbałością o każdy szczegół i wykonane z naturalnego drewna. Dodatkowo niektóre z nich zawierają w zestawie wytrzymały materac wykonany z hipoalergicznych i bezpiecznych dla dzieci materiałów. Stelaż górnej części domku pozostawiony jest pusty, możliwy do zagospodarowania przez rodzica lub dziecko według potrzeb. Można na nim zawiesić zabawki, światełka lub materiał, który zastąpi dach i ściany i pozwoli dziecku odciąć się od nadmiaru bodźców i poczuć swobodnie pozostając sam na sam z ulubionymi zabawkami i spokojnymi snami. Stworzenie mu w domku prywatnej przestrzeni nie tylko da mu własny kącik, ale także zredukuje mocne dzienne lub sztuczne światło, co może ułatwić drzemkę za dnia lub zasypianie wieczorem.

Nasze meble są mocne i stabilne, nie przesuwają się i wytrzymują duży nacisk. Dobrze zmontowana zgodnie z instrukcją konstrukcja, nie będzie się chwiała ani rozszczelniała. Łóżka nie mają ostrych krawędzi, które mogłyby narazić ich małych użytkowników na urazy, a materiały wykorzystane do pomalowania i polakierowania mebli są bezpieczne dla zdrowia i nie szkodzą alergikom.

Łóżka świetnie sprawdzą się w pokojach zarówno małych, jak i większych dzieci oraz młodzieży. To także znakomite rozwiązanie w przypadku pokoju dzielonego przez rodzeństwo, które jednocześnie pragnie chwili odosobnienia.

Zapoznaj się z naszą ofertą łóżek domków dziecięcych i podejmij decyzję sam, bądź wspólnie ze swoim dzieckiem, by także mogło przyczynić się do zaprojektowania swojego wymarzonego pokoju.

Łóżko domek dla dziecka – najciekawsze opcje od najbardziej renomowanych producentów meblowych

#1 – [en.casa] Łóżko dziecięce wykonane z naturalnego drewna

Prezentowane łóżko przeznaczone dla dzieci i młodzieży. Jego niewielki gabaryt umożliwi ustawienie go nawet w niedużym pokoju, a także nie będzie stanowił przeszkody w przypadku przeprowadzki bądź konieczności zmiany ustawienia mebli we własnej przestrzeni naszej pociechy. Naturalny materiał, z którego wykonany jest mebel, nie zagraża zdrowiu dziecka. Zapach świeżego drewna sosnowego z pewnością umili wiele nocy i ułatwi spokojne zasypianie. Konstrukcja daszku kieruje nachylenie jego zboczy ku dłuższym krawędziom łóżka. Możesz go nakryć kolorowym, rozpraszającym światło górne materiałem lub wykorzystać do zawieszenia na przykład kotary czy zasłony wykonanej z rzemieni lub koralowych sznurów, które z pewnością będą stanowiły zarówno ciekawy element zabawy dla dziecka, jak i oryginalny dodatek do wystroju jego sypialni.

Parametry

Materiał: drewno sosnowe
Kolor: biały

Wymiary całkowite:

  • Długość: 206 cm
  • Szerokość: 98 cm
  • Wysokość: 142 cm

Wymiary powierzchni na materac:

  • Długość: 200 cm
  • Szerokość: 90 cm

Słupki łóżka:

  • Odległość od podłogi do krawędzi dachu: 85 cm
  • Wysokość ramy: 9 cm
  • Odległość od podłogi do boku: 3 cm

W zestawie:

  • 1x Łóżko
  • 1x Stelaż
łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

#2 – Łóżko dla dzieci i młodzieży ze stelażem pod materac

Łóżko dla młodszych dzieci o wymiarach 80 x 160 cm w kolorze miętowym, wykonane z sosnowego, bezpiecznego dla zdrowia drewna. Zawiera stelaż umożliwiający swobodny przepływ powietrza pod materacem oraz zabudowane ramy przy głowie i nogach, aby móc oprzeć poduszkę i jednocześnie zapobiec zsuwaniu się pościeli na podłogę. Kolor mięty w spokojnym, stonowanym odcieniu nada blasku i świeżości dziecięcemu pokojowi. Pastelowe kolory nie wpływają drażniąco ani niepokojąco na nastrój i samopoczucie dziecka. W sklepieniu dachu domku możesz przymocować łapacz snów, zabawkę lub bezpieczną dla dziecka lampkę.

Parametry:

Materiały:

Rama łóżka: drewno sosnowe

Stelaż łóżka: sklejka

Kolor: miętowo-zielony, matowy lakierowany

Wymiary całkowite:

Długość: 166 cm

Szerokość: 88 cm

Wysokość: 134 cm

Wymiary materaca:

Długość: 160 cm

Szerokość: 80 cm

Wysokość krawędzi łóżka: 12 cm

Odległość od podłogi do krawędzi dachu: 85 cm

Odległość od krawędzi słupka: 36 cm

Odległość od podłogi do krawędzi słupka: 49 cm

Długość płotu: 76 cm

łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

#3 – Łóżko dziecięce z zabezpieczeniem przed wypadnięciem

Jeśli Twoje dziecko ma niespokojne sny i często wierci się w nocy, możesz zadbać o jego komfort, wybierając jasnoszare drewniane łóżko domek dla dziecka z zabezpieczeniem przed wypadaniem. Wymiary łóżka to 80 x 160 cm. Konstrukcję okala dodatkowy, zamontowany wokół płotek, dzięki któremu Twoja pociecha nie spadnie na podłogę i nie zrobi sobie krzywdy, walcząc z nocnymi marami. Ponadto taka budowa domku uczyni sen dziecka przyjemniejszym, a podczas zabawy pozwoli poczuć mu się niczym we własnej, bezpiecznej twierdzy. Dodatkowo udekorowany lub okryty zasłonką górny stelaż uczyni to miejsce wymarzonym do wyciszenia i relaksu.

Parametry:

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: jasnoszary, matowy lakierowany

Wymiary całkowite:

Długość: 165 cm

Szerokość: 88 cm

Wysokość: 132 cm

Wymiary materaca:

Długość: 160 cm

Szerokość: 80 cm

Wejście do łóżka:

Długość: 60 cm

Szerokość: 26 cm

Odległość od podłogi do krawędzi dachu: 75 cm

Skośne dachu: 100 cm

Odległość od podłogi do górnej krawędzi ochrony przed wypadnięciem: 38 cm

łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

#4 – Homestyle4u, łóżko dziecięce ze stelażem 80 x 160 białe

Łóżko z drewna sosnowego w kolorze białym świetnie nada się nie tylko do wypoczynku, ale również do wielu zabaw. Mebel jest bezpieczny i wytrzymały. Krawędzie w celu ochrony przed urazami zostały zaokrąglone. Dach można wykorzystać do zamontowania dekoracji, zasłon lub zabawek. To idealne miejsce, w którym Twoje dziecko może wraz ze swoimi zabawkami uciec w świat swojej wyobraźni i odpocząć po dniu pełnym wrażeń.

Parametry:

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: biały, wzornictwo skandynawskie

Wymiary całkowite:

Długość: 166 cm

Szerokość: 87,5 cm

Wysokość: 137 cm

Głębokość osadzenia: 4 cm

Powierzchnia na materac:

Długość: 160 cm

Szerokość: 80cm

W zestawie:

1x Łóżko

1x Stelaż

1x Instrukcja montażu

łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

#5 – [en.casa] Łóżko dziecięce z szufladami w kolorze białym

Łóżko domek dla dziecka z dwiema szufladami, to jednocześnie oryginalny i funkcjonalny mebel do dziecięcej sypialni. Niebanalna konstrukcja stanowi nietuzinkowy design i rozbudza dziecięcą wyobraźnię. Dodatkowo możesz wzbogacić ją o dekoracje, kolorowe światełka czy rozpraszające światło zasłony. Dwie szuflady umożliwią przechowywanie pościeli lub największych skarbów Twojej pociechy. Łóżko idealnie nada się do wypoczynku, jak również codziennych zabaw. Całość konstrukcji jest stabilna, wytrzymała i bezpieczna dla zdrowia.

Parametry:

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: biały

Wymiary całkowite:

Długość: 206 cm

Szerokość: 98 cm

Wysokość: 150 cm

Wymiary materaca:

Długość: 200 cm

Szerokość: 90 cm

Wymiary szuflad (2 szuflady są takie same):

Długość: 97,5 cm

Szerokość 90 cm

Wysokość: 17 cm

Wysokość krawędzi łóżka: 31 cm

Odległość od podłogi do krawędzi dachu: 100 cm

Skosy dachu: 72 cm

Szerokość słupka: 4 cm

W zestawie: 1x łóżko

1x standardowy stelaż (wersja prosta)

łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

#6 – Łóżko dla dzieci i młodzieży z materacem z zimnej pianki ÖKO-Tex

Łóżko domek o wymiarach 80 x 160 cm z sosnowego drewna w kolorze białym nada przyjemnego wyglądu dziecięcej sypialni. Zapewni dziecku kąt do zabawy i spokojnego wypoczynku. W zestawie z łóżkiem jest bardzo wygodny materac z zimnej pianki, która nadaje się dla alergików, przepuszcza powietrze, jest odporna na zużycie i zapewni komfortowy sen. Górne ramy oraz dach łóżka można udekorować wedle własnego uznania. Możesz także pozwolić zagospodarować to miejsce jego małemu użytkownikowi.

Parametry:

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: szary

Wymiary całkowite:

Długość: 166 cm

Szerokość: 88 cm

Wysokość: 134 cm

Wymiary materaca:

Długość: 160 cm

Szerokość: 80 cm

Wysokość krawędzi łóżka: 12 cm

Odległość od podłogi do krawędzi dachu: 85 cm

Odległość od krawędzi słupka: 36 cm

Odległość od podłogi do krawędzi słupka: 49 cm

Długość płotu: 76 cm

W zestawie:

1x łóżko

1x stelaż

1x materac

łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

#7 – [en.casa] Łóżko dziecięce z materacem, z zimnej pianki Öko-Tex

Nisko osadzone łóżko domek dla dziecka w kolorze jasno-niebieskim to idealny mebel do sypialni Twojego aniołka. Wygląd ucharakteryzowany na domek nadaje łóżku przyjemny wygląd przywołujący na myśl bezpieczne i przytulne miejsce odpoczynku, jak i zabaw. Błękitny, pastelowy kolor idealnie wpasowuje się w trendy aranżacyjne dziecięcych i młodzieżowych sypialni. Kojarzy się z bajkowymi krainami i beztroskim relaksem. Pozwól dziecku zagospodarować swoją małą przestrzeń i uczynić ją jego wielkim światem. Dzięki temu, doskonałemu meblowi dasz swojemu skarbowi miejsce, w którym będzie mógł odpocząć, nabrać sił przed kolejnymi wyzwaniami lub oddać się ulubionej książce, albo spędzić czas z kochanymi zabawkami. W skład zestawu wchodzi również materac z zimnej pianki, odpornej na zużywanie i nadającej się dla alergików. Jej chłodny w odczuciu materiał umożliwi komfortowy sen i da poczucie świeżości.

Parametry:

Materiały: drewno sosnowe

Materiał materaca: pianka zimna, poszewka 100% poliester

Kolor: niebieski

Wymiary całkowite:

Długość: 206 cm

Szerokość: 98 cm

Wysokość: 142 cm

Wymiary materaca:

Długość 200 cm

Szerokość: 90 cm

W zestawie:

1x łóżko

1x stelaż

1x materac

łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

#8 – Łóżko dziecięce Birlea

Jeśli Twoje dziecko marzy o swoim kącie i miejscu do zabaw, podaruj mu jego własny mini dom w postaci dziecięcego łóżka domku. Niebanalny design uprzyjemni wygląd jego sypialni i nieco odseparuje od codziennych wrażeń. Pozwoli mu się odprężyć, odpocząć i nabrać sił przed odkrywaniem kolejnych dni. To też idealne miejsce do zabawy i relaksu na przykład przy ulubionej książce. Domek da uczucie izolacji i prywatności. Pozwoli schować się na pewien czas wraz ze swoimi fantazjami lub po prostu uciec od nadmiaru bodźców i wrażeń.  Stelaż można dodatkowo udekorować, by dziecko mogło czuć się jeszcze bardziej komfortowo. Dzięki solidnej ramie, opartej na mocnej podstawie listew, powietrze swobodnie może cyrkulować pod materacem.

Parametry:

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: biały

Wymiary całkowite:

Długość: ‎196 cm

Szerokość: 97.5 cm

Wysokość: 141.5 cm

Waga łóżka: 22.6 kg

Wymiary powierzchni na materac:

Długość: 200 cm

Szerokość: 90 cm

Maksymalne obciążenie: 100 kg

łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

#9 – Drewniana rama łóżka dla dzieci

Urocze łóżko dziecięce skonstruowane na kształt domku, wykonane z bezpiecznego dla zdrowia drewna sosnowego to rewelacyjna opcja do dziecięcej sypialni. Niebanalny kształt pozwala na przystrojenie go w dodatkowe elementy takie jak zabawki, światełka czy zasłonki, tak, aby Twoja pociecha poczuła, że ma swój bezpieczny kąt do odpoczynku i codziennych zabaw. Mebel jest wytrzymały i stabilny, wykonany z drewna w naturalnym kolorze. Nie posiada ostrych krawędzi oraz odstających elementów. Bez wątpienia rewelacyjnie dopasuje się do wyglądu każdego rodzaju wnętrza. Dobrze sprawdzi się w przypadku głębokiej sypialni. Dodatkowo udekorowane przez rodzica lub dziecko stanie się dla niego wyjątkowym miejscem do relaksu, wyciszenia i oddawania się dziecięcym marzeniom.

Parametry:

Materiał: drewno sosnowe

Kolor: naturalny, lakierowany

Wymiary całkowite:

Długość: 165 cm

Szerokość: 86 cm

Wysokość: 139 cm

Wymiary materaca:

Długość: 200 cm

Szerokość: 90 cm

łóżko domek dla dziecka - Zdjęcie 1

Łóżko domek dla dziecka – jak zadbać o komfortowy sen oraz świetną zabawę dla naszej pociechy?

Kiedy nadchodzi czas na oddzielenie się od rodziców i spanie we własnym łóżku lub gdy rośnie potrzeba odpoczynku w odosobnieniu, czy ucieczki do krainy marzeń… Albo, kiedy zwyczajnie chcesz stworzyć dla swojego dziecka nietuzinkową, wyjątkową sypialnię o bajkowym designie. Łóżko domek będzie świetnym wyborem. Spośród naszych propozycji z pewnością wybierzesz model dopasowany do wielkości pokoju i potrzeb dziecka. Zapewnij mu idealną atmosferę i daj mu miejsce, które pokocha i będzie czuło się dobrze oraz bezpiecznie. Wszystkie łóżka są testowane pod kątem trwałości, odporności na uszkodzenia, stabilności, bezpieczeństwa dla zdrowia i bezpieczeństwa oraz wykonane z materiałów najwyższej jakości. Zaprojektowane z myślą o ich użytkownikach: zarówno aktywnych i ciekawych świata dzieciach, jak i wchodzącej w wiek dojrzewania, usamodzielniającej się młodzieży.. Projektanci zadbali o każdy szczegół wizualny oraz użytkowy, tak by korzystający mogli czuć się komfortowo i czerpać radość z wyjątkowej aranżacji. Ramy i stelaże stworzone są mocnego drewna, stabilnie trzymającego konstrukcję. Całość stelaża została stworzona w taki sposób, by powietrze mogło pod nimi swobodnie krążyć. Materace wchodzące w skład niektórych zestawów mają standardowe wymiary. Wykonane są z zimnej pianki, która jest bezpieczna dla alergików, nie powoduje uczuleń i nie podrażnia skóry. Jest odporna na uszkodzenia, nacisk i zużycie. Jej kształt wraca do pierwotnej formy po użyciu, a odczuwalny chłód sprzyja zdrowemu i komfortowemu wypoczynkowi i daje uczucie świeżości.

Design każdego z łóżek dobrze sprawdzi się w przypadku wszelkich aranżacji pomieszczeń i ociepli każdą przestrzeń. Jasne kolory oferowanych mebli idealnie skomponują się z klimatem dziecięcego czy młodzieżowego pokoju.

Wybierz najlepsze łóżko dla swojego dziecka i razem z nim ciesz się jego szczęściem. Zaprezentowane przez nas propozycje wyselekcjonowane zostały na podstawie kilku czynników, istotnych z perspektywy każdego potencjalnego użytkownika. Ogromne znaczenie ma dla nas, podczas tworzenia rankingów najciekawszych ofert od najbardziej renomowanych producentów meblowych, opinia internautów, którzy już skorzystali z zakupu danego produktu. Następnie zwracamy uwagę na design, mamy bowiem na uwadze, że coraz większą wagę przykłada się obecnie do wystroju własnego domu czy mieszkania. Mamy nadzieję, że nasze propozycje okażą się przydatne przy wyborze łóżka domku dla dziecka.