Łóżko dla dziecka rozkładane – 7 opcji

Łóżko dla dziecka rozkładane – 7 opcji

Czego oczekujemy wybierając rozkładane łóżko dla naszych pociech? Oczywistym jest bezpieczeństwo i wygoda. Chcemy by sprawiało ono radość dzieciom i by mogły na nim bawić się i wypoczywać. Na rynku jest wiele ofert – teraz czas pochylić się nad nimi by wybrać te najlepsze. Prezentujemy produkty z tej kategorii informując o ich atutach co ułatwi dokonać właściwego wyboru z myślą o sobie i swoich dzieciach.

Łóżko dla dziecka rozkładane – najciekawsze opcje

#1 – Knorrotys – sofa dziecięca”Forest”

Przygotowując się do zakupu myślimy o bezpieczeństwie i komforcie, ale także chcemy by łóżko idealnie wkomponowało się kolorystycznie do naszego wnętrza. Pierwsza oferta na która na pewno należy zwrócić uwagę to propozycja firmy Knorrtoys- sofa dziecięca ” Forest”. Zaproponowała ona wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów rozkładane uniwersalne łóżko zarówno do wygodnego siedzenia jak i do wygodnego leżenia. Jego wygada zachwyciła już rodziców i dzieci, zwrócono uwagę na podłokietniki o czym także myśleli rodzice i tutaj właśnie spełniono ich oczekiwania, wykonane zostały z miękkiej pianki i pokryte bawełną. Świadomi jak ważna jest dla dziecka kolorystyka by przyciągała jego uwagę i by sprawiła że dzieci poczują się wyjątkowo bawiąc się na niej i wypoczywając wybrano właściwe kolory by traktowały ją jako swoje miejsce zabaw i wypoczynku a także by mogła z łatwością dopasować się do całego wnętrza. Zwróciliśmy uwagę na słowo uniwersalne i nie bez powodu sofa dziecięca ” Forest” z powodzeniem może być wykorzystana także jako stolik pomocniczy. Wykorzystana pianka sprawiła, iż jest ona lekka a przy tym bardzo stabilna, co sprawia że dzieci bez większego problemu mogą przesuwać ją po całym pokoju. Sofa dziecięca „Forest” cieszy się dużym powodzeniem wśród rodziców i jest produktem godnym polecenia. Wykonano ją tak by nasze dzieci z radością spędzały na niej czas.

Wymiary: 77x34x 42 cm, powierzchnia do siedzenia: 53x26cm, ( wymiary po rozłożeniu 77x81x42 cm), obciążenie do 30 kg. Istotnym jest iż  poszewka jest zdejmowana i nadaje się do prania ręcznego w temperaturze 30 stopni C.

łóżko dla dziecka rozkładane - Zdjęcie 1

#2 – KNORRTOYS – sofa dziecięca Bear, szara

Kolejna godna uwagi propozycja Firmy Knorrtoys- sofa dziecięca Bear, szara. Tak jak w przypadku sofy dziecięcej ” Forest” wykonawca dołożył starań by była ona bezpieczna, komfortowa i stała się wyjątkowym miejscem dla naszych dzieci. Produkt ten jest rozkładany i niezwykle wygodny, nasze dzieci będą mogły siedzieć i leżeć na niej czując pełna wygodę, sprawi że będzie to szczególne miejsce naszych pociech. Podłokietniki wykonano z miękkiej pianki i pokryto bawełną, co sprawia że łóżko staje się przytulnym schronieniem naszych dzieci które także dla siebie poszukują takiego miejsca, mając to na uwadze stworzono taką właśnie sofę. Wybrane kolory i kolorowy nadruk sprawiają iż łóżko staje się idealnym kolorystycznie meblem do pokoju dziecięcego i bezpiecznym miejscem do zabawy, relaksu i drzemki naszego dziecka. Sofa dziecięca Bear, szara poprzez swoją uniwersalność jest produktem godnym uwagi zarówno jako powierzchnia do leżenia ale także może być małym pomocniczym stolikiem. Zastosowana pianka czyni z niej łóżko wyjątkowo lekkie a zarazem stabilne, nasze pociechy bez problemu mogą przesuwać ja po całym pokoju. Poszukujemy takiego właśnie łóżka oto propozycja na którą należy zwrócić szczególna uwagę by dać naszym dzieciom bezpieczeństwo zabawy i wypoczynku.

Wymiary: 77x34x42 cm, powierzchnia do siedzenia: 56x26cm,( wymiary po rozłożeniu 77x81x42), obciążenie do 30 kg. Ważnym jest iż poszewka jest zdejmowana i nadaje się do prania ręcznego w temperaturze 30 stopni C.

łóżko dla dziecka rozkładane - Zdjęcie 1

#3 – DELSIT Uniwersalna rozkładana sofa dziecięca dla chłopców i dziewczynek dżungla zielona

Niejednokrotnie szukamy łóżka rozkładanego zarówno dla chłopców jak i dziewczynek, taką odpowiedzią jest DELSIT Uniwersalna rozkładana sofa dla chłopców i dziewczynek dżungla zielona. Oferta ta jest idealnym miejsce do zabawy  jak i wypoczynku. Producent dołożył wszelkich starań by stała się ona wygodnym, przytulnym miejscem do relaksu i drzemki naszych pociech, by chronić je przed wszelakimi urazami wykonano ją z miękkiej i lekkiej pianki. Uniwersalność jej to ważny atut, uczyniono tak by rozkładając się służyła nie tylko do zabawy co podwyższa jej komfort ale także by idealnie uzupełniała pokój dziecięcy. Dzieci uwielbiają ją bo sofa Delsit przez swoje wykonanie a także wykorzystane kolory z motywem dżungli stała się ich bezpiecznym i wyjątkowym miejscem. Ważnym jest także iż jest ona lekka i dzieci z łatwością mogą ją przenosić, zwrócić należy także uwagę na pokrowiec wykorzystany zamek błyskawiczny pozwala na łatwe zdjęcie i upranie. Produkt ten jest przeznaczony  dla dzieci w wieku 1- 5 lat istotnym jest rozmiar i waga dziecka. Rozkładana sofa dziecięca DELSIT to propozycja wyjątkowa dla chłopców i dziewczynek zaprasza do bezpiecznej zabawy i relaksu radując nas i nasze pociechy, jest miękka a przy tym stabilna to doskonała oferta do dziecięcego pokoju który wypełni radosnymi motywami co wpływa na rozwój dziecka.

Wymiary: 78x42x 34 cm, wysokość siedziska wynosi 15 cm. Produkt DELSIT spełnia także europejskie normy dotyczące zabawek.

łóżko dla dziecka rozkładane - Zdjęcie 1

#4 – Futon Z pojedyncze krzesło rozkładane – niebieski

Często poszukujemy na rynku mebla który da nam w jednym krzesło i rozkładany materac, taki jest właśnie Futon Z pojedyncze krzesło rozkładane krzesło dla gości Z Łózko Futon sofa dla dorosłych i dzieci z zamkiem błyskawicznym zdejmowany pokrowiec (błękitny). Uniwersalność tego produktu jest odpowiedzią na nasze oczekiwania. Zarówno jako krzesło czy łóżko da nam pełen komfort użytkowania. Wykorzystana w 100% bawełna zapewni nam wyjątkową wygodę, co jest istotnym łatwo się składa i rozkłada, wedle naszych potrzeb  jest krzesłem i może być pojedynczym łóżkiem. Chcemy by nasze pociechy miały komfortową drzemkę to jest właśnie idealna propozycja, jest także rozwiązaniem gdy w domu pojawią się niespodziewani goście. Jest miękkie co gwarantuje użyta bawełna. Długość łóżka jest taka by odpowiadała zarówno dorosłym i dzieciom. Posiada zdejmowana poszewkę z zamkiem błyskawicznym to kolejne udogodnienie, może być prana w pralce w temperaturze 40 stopni C. Oferta ta jest komfortową i bezpieczną. Mebel ten da nam pełną satysfakcje i zapewni naszym pociechom możliwość spania wygodnego i relaksującego.

Rozmiar jako krzesło: Szerokość 58,5 cm, Głębokość 72 cm, Wysokość 42 cm. Rozmiar jako łózko: Szerokość 58,5 cm, Długość 165 cm, Wysokość 14 cm.

łóżko dla dziecka rozkładane - Zdjęcie 1

#5 – Futon Z pojedyncze krzesło rozkładane – różowy

Futon Z pojedyncze krzesło rozkładane krzesło dla gości Z łóżko Futon sofa dla dorosłych i dzieci z zamkiem błyskawicznym zdejmowany pokrowiec ( różowy). Jest to idealna, uniwersalna oferta dla szukających wygodnego krzesła a zarazem sofy dla dorosłych i dzieci. Doskonale pasuje do każdego pomieszczenia, niezwykle funkcjonalny, dający  komfort i przyjemność poprzez wykorzystanie w 100% bawełny. Z łatwością rozkłada się i jest materacem jedno podłogowym ta możliwość sprawia iż jest propozycją dla dzieci śpiących w czasie przerwy a także idealnym rozwiązaniem gdy w domu pojawią się niespodziewani goście. Bardzo łatwo się składa  co też jest dużym atutem. Otrzymujemy więc krzesło i materac w jednym co jest bardzo dobrym rozwiązaniem gwarantującym możliwość wykorzystania go w wielu okolicznościach, gwarantuje pełen komfort użytkowania. Posiada zamek błyskawiczny co sprawia iż poszewka bardzo łatwo się zdejmuje, może być prany w pralce w temperaturze 40 stopni C. Uczyniono wszystko tak by otrzymujący go mieli pełną satysfakcję użytkowania. Ta uniwersalność w połączeniu z komfortem daje nam produkt który spełni nasze oczekiwania i w pełni nas zadowoli.

Rozmiar jako krzesło: Szerokość 58,5 cm, Głębokość 72 cm,Wysokość 42 cm, Rozmiar jako łóżko: Szerokość 58,5 cm, Długość 165 cm, Wysokość 14 cm.

łóżko dla dziecka rozkładane - Zdjęcie 1

#6 – Futon Z pojedyncze krzesło rozkładane – bordowy

Różnorodne sytuacje które nas spotykają i na które chcemy być przygotowani powodują iż poszukujemy często mebli wielofunkcyjnych i na takie nasze potrzeby zareagował właśnie Futon Z pojedyncze krzesło rozkładane krzesło krzesło dla gości Z łóżko Futon sofa dla dorosłych i dzieci z odpinanym zamkiem błyskawicznym pokrowiec ( czerwony). To właściwa odpowiedż na nasze oczekiwania, krzesło jest niezwykle wygodne dające komfort użytkowania i co jest ważnym z łatwością się rozkłada stając się materacem jedno podłogowym. Bawełna którą wykorzystano w 100% zapewnia wyjątkową przyjemność użytkowania. Nasze pociechy mają drzemkę na przerwach oto dla nich oferta, krzesło staje się wygodnym pojedynczym łóżkiem a gdy zjawią się niespodziewani goście to wręcz idealny zakup na takie okazje. Otrzymujemy produkt który także łatwo się składa. Dzięki użyciu zamka błyskawicznego poszewka bardzo łatwo się zdejmuje, może być prany w pralce w temperaturze 40 stopni C. Długość łóżka jest taka by  zadowolić dorosłych i dzieci. Produkt ten jest szczególnie polecany tym wszystkim którzy poszukują mebla wielofunkcyjnego. Wykonano go tak by spełnić nasze oczekiwania a zatem by był uniwersalny, wygodny, miękki i bezpieczny, zostało to spełnione w tym właśnie meblu.

Rozmiar jako krzesło: Szerokość 58,5cm, Głębokość 72 cm, Wysokość 42 cm. Rozmiar jako łóżko: Szerokość 58,5 Długość 165 cm, Wysokość 14 cm.

łóżko dla dziecka rozkładane - Zdjęcie 1

#7 – Sapphire 100% bawełna Z łóżko pojedyncze składane krzesło – czerwony

Sapphire 100% bawełna Z łóżko pojedyncze składane krzesło łóżko gość rozkładane futon sofa materac piankowy miękki, wygodny z zamkiem błyskawicznym, zdejmowana poszewka 10 kolorów. ( czerwony). Produkt ten jest odpowiedzią na zapotrzebowanie klientów szukających wielofunkcyjnego mebla. Warto zwrócić uwagę iż ma on wybór dziesięciu kolorów a więc mamy możliwość właściwego wybrania koloru odpowiadającego naszemu wnętrzu. Bawełna użyta w 100% daje nam pełen komfort zarówno korzystając z wygodnego krzesła jak i rozkładanego  pojedynczego łózka. Wykorzystana specjalna pianka sprawia iż materac jest niezwykle miękki i wygodny. Mogą z powodzeniem korzystać z niego dzieci zasypiając podczas  przerwy a także pojawiający się u nas niespodziewani goście. Idealna propozycja która jest krzesłem a zarazem może być pojedynczym łóżkiem, rozmiary jego są takie że bez problemu mogą korzystać zarówno dorośli jak i dzieci. Łatwo zdejmowana poszewka dzięki użyciu zamka błyskawicznego i możliwość prania w temperaturze 40 stopni to ważne atuty tego produktu. Mebel ten nie zajmuje dużo miejsca więc sprawdzi się w każdym metrażu, jest on propozycją idealną do naszych potrzeb a więc i wartą polecenia.  Rozmiar jako krzesło: Szerokość 58,5cm, Głębokość 72 cm, Wysokość 42 cm. Rozmiar jako łóżko: Szerokość 58,5 cm, Długość 165 cm, Wysokość 14 cm.

łóżko dla dziecka rozkładane - Zdjęcie 1

Podsumowanie

Zapoznaliśmy Państwa z kilkoma ofertami z  kategorii rozkładanego łóżka dla dzieci, są to propozycje godne uwagi oferujące najwyższą jakość i komfort użytkowania. Gwarantują one nam pełną satysfakcję korzystania i co ważne zwracaliśmy już na to uwagę w naszych opisach łatwość wkomponowania do naszego wnętrza. Mebel ten zadowoli nas zapewniając nam i naszym dzieciom bezpieczeństwo i wypoczynek najwyższej jakości. Wykorzystano najlepsze środki i materiały by stworzyć mebel cieszący nasze oko i dający naszym dzieciom odpoczynek i miejsce do zabaw. Zagwarantowano uniwersalność tak wyczekiwaną przez klientów oferując wygodne krzesło i jednocześnie komfortowe w użyciu łóżko które cieszy dorosłych i dzieci, co więcej jest ono miękkie, przyjemne i może być wykorzystane w okolicznościach niespodziewanych wizyt a także dać naszym dzieciom możliwość wypoczynku podczas przerwy. Jest idealnym rozwiązaniem do każdego metrażu. Mając na uwadze iż jest to mebel dla naszych dzieci zwróciliśmy uwagę i wielokrotnie powtarzaliśmy że jest on bezpieczny, komfortowy że dzięki temu iż jest lekki może być przenoszony przez dzieci a zarazem jest bardzo stabilny. Wykorzystana kolorystyka wpływa bardzo pozytywnie na dzieci zaprasza do wypoczynku i zabawy, staje się ich ulubionym miejscem na co zwracają uwagę rodzice. Kolorystyka jest niezmiernie ważna w rozwoju dziecka, mebel ten ma właśnie rozweselać jego świat. Zwróciliśmy także uwagę bo jest to ważne iż poszewka dzięki zamkowi błyskawicznemu bardzo łatwo się zdejmuje i może być prana w pralce. Zaproponowane przez producenta krzesło i zarazem materac jednoosobowy jest idealnym rozwiązaniem do każdego metrażu. Długość jego zadowoli dorosłych jak i dzieci. Wszystko to sprawia iż produkty  w tej kategorii zasługują na Państwa szczególne zainteresowanie i są godne polecenia. Wykorzystana w 100% bawełna daje nam miękkość i wygodę. W ofercie tej jest także możliwość wybrania koloru odpowiadającego stylistyce naszego wnętrza. Oferowane produkty w tej kategorii w pełni odpowiadają na zapotrzebowanie rynku wymaganiem klientów. Wszystkie zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów przyłożono szczególną uwagę do bezpieczeństwa i komfortu użytkowników mając na uwadze że jest to mebel dla dzieci. Wielofunkcyjność w tej kategorii jest dodatkowym atutem. Potencjalni nabywcy będą zadowoleni bowiem spełniono ich wymagania dając im mebel uniwersalny, wygodny i bezpieczny. Wszystko co najlepsze zawarto w tych produktach to powiedzenie jest najwłaściwszym opisem tej kategorii. Możemy więc polecić te kategorie wszystkim potencjalnym klientom.